Kurumsal çizgimiz...

Kamera sistemleri, fiber optik,alarm sistemleri ve yangın alarm sistemleri alanlarında; servis, bakım, montaj ve kurulum hizmetleri ile sorunlarınızı çözmek için buradayız. Bir çok markayı bünyemizde barındırarak ev veya işyerinize uygun çözümler sunuyoruz. Yaptığı işler ile daima ön planda olmayı başarmış müşterilerinin memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan, gelişen son teknolojileri daima takip ederek, onların ihtiyaçlarını en güvenilir şekilde, en uygun şartlar ve en güncel teknoloji ile sunmayı amaçlamıştır. Tüm güvenlik sistemleri ihtiyaçlarınız için bizden teklif alabilirsiniz

Vizyonumuz / Misyonumuz

Kurumsal

Vizyonumuz

Elektroniğin, toplum ve birey yaşamının hemen her alanında oynadığı rol ve vazgeçilmezliği; elektronik güvenlik sistemlerinin de, tartışmasız bir ihtiyaç olarak yaşamda yer almasını sağlamıştır. EFELER TEKNOLOJİ, her kurumsal yapı gibi, uzmanlık alanında hedeflerini planlamakta; güçlü, sağlam adımlarla ilerleyerek, sektörünün örnek alınan öncü kuruluşlarından birisi olduğu bilinciyle çalışmaktadır. Güvenliğin, birey ve toplum yaşamındaki en önemli yaşamsal ihtiyaçlardan birisi olduğu gerçeğinden hareketle; EFELER TEKNOLOJİ, elektronik güvenlik sektörünün, bu yaşamsal ihtiyaca katkısını en üst düzeyde temsil etmek; örnek ve öncü rolünün gerektirdiği yatırımları ve açılımları zamanında yapmak; insanı ve ülkesinin huzuruna sağladığı katkının ticari getirisini, yine kendisini var eden insanına ve ülkesine, güçlü ve ve köklü bir hizmet kurumu olarak sunmak amacındadır.

Misyonumuz

EFELER TEKNOLOJİ, arkasında bıraktığı uzun yılların birikimi ile geldiği saygın noktayı; Yasalara ve ticari ahlak kurallarına uymasına.. Önce müşteri memnuniyeti, sonra kâr anlayışına.. Müşterilerine kaliteli ve yeni teknoloji ile üretilmiş ürünler sunmasına.. Satış sonrası hizmetlerinin sürekliliğine.. Hizmet personelini titizlikle seçmesine.. İşinden kazandığını, cesaretle yine işine yatırım yaparak büyümesine.. borçlu olduğu bilinci ile kurumsallaşmıştır.. EFELER TEKNOLOJI, öncü / örnek rolünü kalıcı kılmak için; yukarıda özetlenen temel ilkelerini misyonu olarak kabul eder ve özenle uygular..

Bizi instagramda takip ediyor musunuz?